EuroClip 50x50 cm antireflex

ramik 50x50 antireflex

Euroclipový rám je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie kľúčenky na fotky reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. Euroclip sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel.

EuroClip s antireflexným sklom

ram 50x50 antireflex

Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu.Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách. Klipové rámy sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka.

 

Na výber 57 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou.